پاورپوینت درباره کشور فرانسه

پاورپوینت درباره کشور فرانسه

پاورپوینت کشورفرانسه

98 صفحه

فرمت:pptx  قابل ویرایش.

عناوین پاورپوینت:

تاریخ

سیاست

فرهنگ

آب وهوا

اداب ورسوم

غذاها

مکان های دیدنی

آب وهوا

گردشگری

همراه باتصاویر

 

بخشی از متن اسلایدها :

معرفی فرانسه

فَرانسه با عنوان رسمی جمهوری فرانسه (French Republic) یکی از کشورهای واقع شده در اروپای غربی می‌باشد که دارای منطقه‌ها و قلمروهای آنسوی دریاهای زیادی نیز هست. فرانسه یکی از سه کشوری است که دارای سواحلی هم در دریای مدیترانه و نیز اقیانوس اطلس می‌باشد. فرانسه بزرگ‌ترین کشور اروپای غربی و اتحادیه اروپا و همچنین سومین کشور بزرگ در همه قاره اروپا به‌شمار می‌آید. پاریس بزرگ‌ترین شهر این کشور و مرکز اصلی تجارت و فرهنگ فرانسه است.
فرانسه با ایران دو ساعت و نیم اختلاف ساعت دارد.

فرانسه یکی از نخستین کشورهای جهان است که در سال ۱۹۷۱ برای خود یک وزارت‌خانه در رابطه با محیط زیست ایجاد کرد. همچنین با اینکه فرانسه یکی از کشورهای صنعتی جهان شمرده می‌شود، ولی دارنده رتبه هفدهم تولیدکننده دی‌اکسید کربن را در جهان است و در کنار کشورهای کم جمعیت جهان چون کانادا و استرالیا جای گرفته  است.

تاریخ فرانسه

پس از پایان قرون وسطا، فرانسه تبدیل به یکی از نیروهای برتر در منطقهٔ اروپا شد به گونه‌ای که در سده‌های ۱۹ و ۲۰ دارای کلونی‌ها و مناطق تحت استعمار بسیاری بود. همچنین در طول تاریخ طولانی این کشور، فرانسه تبدیل به مهمترین کانون پرورش بسیاری از هنرمندان، اندیشمندان و دانشمندان در زمینه‌های گوناگون گردید تا جایی که این کشور را مرکز پیدایش و شکوفایی فرهنگ مدرن جهان می‌پندارند.

و…

برچسبها :

پاورپوینت کشورفرانسه ,اسلایددرباره فرانسه,کشورفرانسه وپاورپوینت,تحقیق درباره کشورفرانسه اسلاید,پاورپوینت جامع درباره فرانسه

حتما ببینید

قالب های پاورپوینت جوشکاری

قالب های پاورپوینت جوشکاری قالب های پاورپوینت جهت استفاده در جلسات دفاع رساله، پایان نامه، …