پاورپوینت ایمنی فردی

پاورپوینت ایمنی فردی

توضیحات:
فایل پاورپوینت ایمنی فردی ،در حجم 39 اسلاید قابل ویرایش.

بخشی از متن:
یکی از مشکلات صنایع بالاخص در کشورهای در حال توسعه ، مشکلات ایمنی و بهداشتی پرسنل شاغل در صنایع می باشد.ایمنی به عنوان شاخصی در خصوص درجه نسبی فرار از خطر و همچنین بهداشت حرفه ای بعنوان مفاهیمی جهت ارزیابی میزان تماس شاغلین با آلاینده های مختلف و متعدد محیطهای کار از جمله موارد حائز اهمیتی هستند که مدیران صنایع می بایست به آن توجه نمایند.بدیهی است شناسایی و کنترل خطرات برای بالا بردن سطح بهره وری در سایه دارا بودن محیطی بهداشتی ، ایمن و کارگران سالم است .
از آنجایی که در مواقعی کنترل بخش مهمی از عوامل زیان آور شغلی (شامل عوامل شیمیایی ، فیزیکی ، مکانیکی و بیولوژیکی ) در منبع تولید و همچنین در مسیر انتقال عملی نبوده و یا بسیار مشکل می باشد ، تنها راه حل باقی مانده تجهیز پرسنل به وسایل حفاظت فردی مناسب و استاندارد می باشد.
وسایل حفاظت فردی شامل گستره وسیعی از لوازم ، وسایل و تجهیزات می باشد که به منظور حفاظت قسمتهای مختلف بدن افراد از موهای سر گرفته تا کف پاها در برابر انواع خطرات احتمالی در محیط های کار طراحی ، ساخته و ارائه می شوند.
در فعالیتهای گوناگون ، وسایل حفاظت فردی بعنوان وسیله کنترلی و با یک پشتوانه برای کمک به رفع و نقص سایر روشهای کنترلی دردسترس کارگران وجود دارند که چنانچه شرایط کار به نحوی تغییر کند که خطرات ناگهانی ایجاد شوند کارگر بتواند از آنها کمک بگیرد.
و…

فهرست مطالب:
قدمه
تعریف وسایل حفاظت فردی
کلاه ایمنیHead Protective
ماسک تنفسی Respirator Protective
گوشی ایمنی Ear Protective
عینک ایمنیEye Protection
دستکش ایمنیHand Protective
لباس کارBody Protective
کفش کار Foot Protective
کمربند ایمنی

این فایل با فرمت پاورپوینت در 39 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

حتما ببینید

قالب پاورپوینت پایان نامه مهندسی پزشکی

قالب پاورپوینت پایان نامه مهندسی پزشکی قالب های پاورپوینت جهت استفاده در جلسات دفاع رساله، …