فایل تحقیق آشنایی با ASP

فایل تحقیق آشنایی با ASP

توضیحات:
فایل ورد تحقیق آشنایی با ASP ، در حجم 27 صفحه آماده پرینت جهت استفاده دانشجویان رشته کامپیوتر.

بخشی از متن:
ASP چیست؟
یک ASP فایل استانداردHTML ای است که با یک سری ترکیبات الحاقی توسعه یافته است همانند فایل استانداردHTML یکASP می تواند شامل برچسب هایHTML ای که توسط مرورگر وب تفسیرو نمایش داد می شود.باشد هر چیزی مثل اپلت های جاوا،متن چشمک زن، ها و کنترل های اکتیوایکس روی سرویس گیرنده که بتوانید در یک فایلHTML جای دهید. در یکASP نیز قابل جای دادن است.
البتهASP پنج ویژگی منحصر بفرد. نیز داردکه بصورت زیراست:
*. یک ASP می تواند شامل اسکریپت های سمت سرویس دهنده باشد.
با بکارگیری اسکریپتهای روی سرویس دهنده یکASP شما می توانیدصفحه وبی بااجزای پویا ایجاد کنیدبه عنوان یک نمونه بسیار ساده شما می توانید صفحه وبی را ایجاد کنید که هر یک پیغام جدید یا تاریخ آن روزرا نمایش دهد. ASP *شماری از اشیاء تعبیه شده را فراهم کرده است.با استفاده از اشیاء تعبیه شده قابل دسترس در یک ASP شما می توانید اسکریپت های خود را بسیار قویتر کنید در بین چیزهای دیگر این اشیاء به شما اجازه دریافت و ارسال اطلاعات به مرورگر یا از آن را می دهد .برای مثال با استفاده از شیءrequest می توانید اطلاعاتی را که یک کاربر با فرم HTML ارسال کرده دریافت و به آن اطلاعات توسط یک اسکریپت پاسخ دهید.. یکASP می تواند توسط اجزاء الحاقی توسعه یابد.ASPها با شماری از اجزاء اکتوایکس روی سرویس دهنده استاندارد دسته بندی شده. این اجزاء به شما اجازه کارهایی مثل تصمیم گیری در مورد قابلیتهای مرورگرهای مختلف یا گنجاندن یک شماره صفحه شمار در صفحه وب را می دهد. شما نباید خود را فقط به اجزاء استاندارد اکتوایکس محدود کنید هر چند که این اجزاء بسیار مفید می باشند.شما می توانید اجزاء الحاقی اکتیوایکس را برای خود ایجاد کنید.این بدان معنی است که هیچ محدودیتی در چگونگی توسعه ASPها برای شما وجود ندارد.
*. یک ASP می تواند اطلاعاتش را با پایگاه داده ای مثل سرویس دهندهSQL ماکروسافت رد وبدل کند.با استفاده از مجموعه خاصی از اشیاء که اشیاءداده ای اکتیوایکس (ADO) نامیده می شود . شما می توانید از SGL در ASP های خود استفاده کنید.
ازASP ! chili متعلق به chili ! soft شما می توانیداز ASP هائی با توانند با یک پایگاه داده دادوستد کنند شما قادر به ایجاد سایتهای وب بسیار پیشترفته ای خواهید شد.دراینجا چهارشکل تعریف یک ASP ذکرشد. یک ASP یک صفحه استاندارد HTML است که با اسکریپت های روی سرویس دهنده اشیاء و اجزاء توسعه داده شده باشد. توسط ASP ها شما می توانید سایتهای وبی با اجزاء پویا و اثرپذیر ایجاد کنید. ASP ها می تواند توسط یک personal web server که متعلق به یک ویندوز 95 می باشدویا سویس دهنده وب ویندوز NT مورد استفاده قرارمی گیرد.شماهرگز نبایددر استفاده از ASP به سرویس دهنده وب ماکروسافت محدود شوید با استفاده سرویس دهنده های fast track netscape و سرویس دهنده های lotus domain, Go سایت وب oreilly وبسیاری از سرویس دهنده های وب دیگر استفاده کنید.
و…

این فایل با فرمت ورد در 27 صفحه آماده پرینت جهت استفاده دانشجویان رشته کامپیوتر تهیه شده است.

حتما ببینید

قالب پاورپوینت پایان نامه فناوری اطلاعات

قالب پاورپوینت پایان نامه فناوری اطلاعات قالب های پاورپوینت جهت استفاده در جلسات دفاع رساله، …