دانلود نرم افزار شطرنج ChessOK Aquarium 2016

دانلود نرم افزار شطرنج ChessOK Aquarium 2016

نرم افزار حرفه ای شطرنج آکواریوم 2016 نسخه اورجینال

همراه با فعال ساز دائمی با قابلیت آپدیت و دانلود خودکار انجین ها

محصول سایت پر طرفدار chessok

 

 

 

 قابلیت های اضافه شده به این نرم افزار :

  • -آکواریوم 2016 بصورت اتوماتیک برنامه های شطرنج (شامل موتور قدرتمند استاک فیش) را بر روی اینترنت پیدا  کرده ، دانلود و تمام آنها را با دو کلیک نصب میکند. 
  • – تیبل بیس 7 مهره ای لومونوسف در آن ذخیره شده است که میتواند در آنالیز های استاک فیش استفاده شود. برای نمونه ، در پیدا کردن حرکات برنده در پوزیسیونهای 8 و 9 مهره ای که بطور مطمئن میتواند به یک پوزیسیون 7 مهره ای در تیبل بیس ها کاهش یابد.(تیبل بیس لومونوسوف در دی وی دی های سال 2015 منتشر شده است)
  • – حالت درخت چند گانه سریع و قوی.
  • پایگاه داده با 6/2 میلیون بازی 
  • وصل شدن به تیبلیس 7 مهرهای و آنالیز آخربازی 
  • دانلود تیبل بیس خودکار از اینترنت
  • داری برترین کتاب گشایشی جهان 2016
  • همانطور که در عکس زیر مشاهده میکنید من موتورها و تیبلبس را دانلود کردم

مرور سریع 

– آکواریوم 2016 با توابع پیشرفته آنالیز ، بازیهای تفسیر شده ، جستجو ، درخت قدرتمند شطرنج ، بازی ، بانک اطلاعاتی و چیز های زیاد دیگر ، عرضه شده است.

– اگر شما قبلا موتور هودینی 4 را داشتید وحالا برای یک اینترفیس مناسب در جستجو هستید ،بهترین انتخابی که شما پیدا میکنید ، آکواریوم 2016 است.

– امروزه آنالیز عمیق تعاملی ، روش آنالیز پیشرفته شطرنج است.

– آنالیز اینفینیتی بیشتر قابل انعطاف است نسبت به سایر آنالیز های حال حاضر.

– پیدا کردن ترکیب ها و آنالیز بازی برای آنالیز کل بازی. را  Tb7.chessok.com  – شما مجوز عبور تیبل بیس آخر بازی لومونوسوف 7 مهره ای با اینترفیس آکواریوم و یابازی در برابر کامپیوتر:از 3 روش قدرتمند آوانس ، آوانس مهره و یا آوانس زمان استفاده میکند.

-شما میتوانید سطح ریتینگ را برای بازی انتخاب کنید.

بازیهایتان ، انالیزتان و یا هر کتاب شطرنج را منتشر کنید. یک کتاب آکواریوم را بروی اینترنت و یا وبلاگ منتشر کنید و یا آنرا چاپ کنید.

سازگاری با کتاب شروع بازی اصلی و فرمتهای بانک اطلاعاتی.

نسخه های زبان: انگلیسی،آلمانی ،اسپانیائی ، ایتالیائی و فرانسوی

روش نصب

در هنگام نصب از شما سریال میخواهد یک اسم به انگلیسی در قسمت نام وارد کنید کیجن را اجرا و سریال بسازید سریال را وارد کنید و نرم افزار را به آسانی نصب کنید

 

 

 

 

ChessOK آکواریوم – تجزیه و تحلیل نهایی و بازی ابزار

ChessOK آکواریوم تجزیه و تحلیل انقلابی، پایگاه داده و چاپ و نشر شطرنج ابزار است، به طور کامل با قویترین موتورهای بازی شطرنج جهان، از جمله هودینی 4 سازگار . ChessOK آکواریوم ترکیبی از یک رابط کاربری آسان به حرکت با عملکرد های پیشرفته تجزیه و تحلیل، بازی اظهار نظر، جستجو، درختان قدرتمند شطرنج ، بازی در برابر کامپیوتر، پایگاه داده، گزینه های چاپ و نشر پیشرفته و بسیاری از امکانات دیگر.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد خود، سلامت تجزیه و تحلیل عمیق، امروز است که روش تجزیه و تحلیل شطرنج پیشرفته ترین موجود. هدف از ایده این است که تجزیه و تحلیل یک موقعیت عمیق و بازگشت به عنوان اطلاعات زیادی در مورد آن که ممکن است برای کاربر را قادر به دست آوردن درک بهتر از تفاوت های ظریف از هر موقعیت. روش منحصر به فرد آن را از آن یک سلاح اساسی در زرادخانه از هر بازیکن جدی و تحلیلگر می سازد!

ChessOK آکواریوم های Convekta با مسئولیت محدود توسعه داده شد، به طور گسترده ای برای چنین برنامه هایی معروف به عنوان شطرنج دستیار و CT-ART شناخته شده است.

آسان برای استفاده و رابط

به لطف یک رابط کاربری مدرن استفاده از روبان – – با وجود داشتن توابع متعدد و گزینه های سفارشی سازی، آکواریوم آسان به استفاده از حرکت یک عنصر ممکن است با از جدیدترین محصولات مایکروسافت آفیس و برخی از برنامه های مدرن دیگر آشنا باشید. این فراهم می کند یعنی به تمام گزینه های به راحتی در دسترس و بدون محدود کردن تعدادی از گزینه.

 

تعاملی تجزیه و تحلیل عمیق (IDEA)

 

این ایده یکی از پیشرفته ترین روش های موجود برای تجزیه و تحلیل موقعیت شطرنج است. در واقع، آن را بیشتر از یک محیط تجزیه و تحلیل به جای یکی از ویژگی های تجزیه و تحلیل ساده است. شبیه به "تجزیه و تحلیل بی نهایت،" ایده ادامه تجزیه و تحلیل تا زمانی که شما تصمیم بگیرید آن  را متوقف کنید. با این حال، شباهت وجود دارد به پایان برسد.

جای تجزیه و تحلیل موقعیت مشابه برای همیشه، ایده رفتاری مانند یک بازیکن شطرنج قوی تجزیه و تحلیل یک موقعیت. اگر شما تا کنون مورد مطالعه را کوتوف فکر می کنم مثل یک استاد بزرگ، شما بدون شک مشاوره خوبی شناخته شده خود را به شناسایی حرکت نامزد و با متد آنها را بررسی و برای ساخت یک به یاد داشته باشید "درخت تجزیه و تحلیل." این است که چگونه ایده کار می کند.

هدف از ایده است به حفاری عمیق را به یک موقعیت و بازگشت به عنوان اطلاعات زیادی در مورد آن را به عنوان امکان پذیر است. ایده تجزیه و تحلیل آن در یک ساختار درختی است که در اندازه نامحدود و کاربر می تواند در اراده فهرست، حتی در حالی که تجزیه و تحلیل در حال انجام است را نگه می دارد.

 

حتما ببینید

پاورپوینت و اسلاید درباره اردبیل (302 اسلاید)

پاورپوینت و اسلاید درباره اردبیل (302 اسلاید) پاورپوینت به صورت ساده همراه با عکس فرمت …